Temel Koşullar

1. Personboxes kullanarak hesabınızda şiddet veya çıplaklık içeren, yasalara aykırı, pornografik veya müstehcen içerikler paylaşmayacağınızı kabul edersiniz.

2. Hesabınız aracılığıyla gerçekleşen her şeyin sorumluluğunun size ait olduğunu kabul edersiniz.

3. İşletmeler ve kurumlar hariç, Personboxes’da kendiniz dışında birine hesap açmayacağınızı ve kendinizi başka biri gibi göstermeyeceğinizi kabul edersiniz.

4. Personboxes’a üye olurken verilen bilgilerin doğru ve size ait olduğunu kabul edersiniz.

5. Personboxes kullanan kullanıcılardan giriş bilgilerini istemeyeceğinizi veya ele geçirmeye çalışmayacağınızı kabul edersiniz.

6. Şifrenizi güvende tutmanın sizin sorumluluğunuzda olduğunu ve bu yüzünden oluşacak problemlerden sizin sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.

7. Personboxes kullanarak hiçbir kullanıcı, kurum, ırk, din veya topluluğa hakaret etmeyeceğinizi, rahatsızlık verecek şekilde takip etmeyeceğinizi, korkutmayacağınızı veya taklit etmeyeceğinizi kabul edersiniz.

8. Personboxes kullanarak size veya bir başkasına ait gizli bilgileri paylaşmayacağınızı kabul edersiniz.

9. Personboxes’ı yasadışı amaçla kullanamazsınız. Personboxes kullanarak oluşturduğunuz içeriklerin tüm yasa (telif hakkı yasaları dahil), yönetmelik ve düzenlemelere uyduğunu kabul edersiniz.

10. Personboxes’da paylaştığınız her türlü içeriğin sorumluluğunun size ait olduğunu ve bu paylaşımların hiçbir şekilde Personboxes’ın sorumluluğunda olmadığını ve olamayacağını, Personboxes kullanırken karşınıza çıkabilecek tüm risklerin tamamen sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.

11. Personboxes kullanarak herhangi bir kullanıcıyı taciz etmeyeceğinizi veya istenmeyen mesajlar, yorumlar göndermeyeceğinizi kabul edersiniz.

12. Personboxes’a veya Personboxes kullanan kullanıcılara zarar verecek solucan, virüs veya zarar verici, engelleyici hiçbir şey paylaşmayacağınızı kabul edersiniz.

13. Başka bir kullanıcının Personboxes’ı kullanmasını engellemeyeceğinizi ve kısıtlamayacağınızı, bu koşulun ihlali durumunda Personboxes’ın hesabınızı kapatabilme hakkı olduğunu kabul edersiniz.

14. Bu koşullardan birinin veya birkaçının herhangi bir sebepten ihlal edilmesi veya Personboxes’ı bir risk veya hukuki yaptırıma maruz bırakması durumunda Personboxes hesabınıza son verilebileceğini kabul edersiniz.

15. Personboxes’a erişiminizi bildirimde bulunmaksızın istediğimiz zaman size karşı sorumlu olmadan değiştirme ve sonlandırma hakkımız olduğunu kabul edersiniz.

16. Personboxes hesabınızı dondurmak istediğiniz takdirde hesabınıza giriş yapıp profili düzenle bölümünde bulunan hesabımı dondur seçeneğiyle dondurabilirsiniz. Hesabınızı dondurmanız halinde profilinizi gizleyeceğimizi ama bilgilerinizin Personboxes’da depolanmaya devam edebileceğini kabul edersiniz.

17. Personboxes’ın kullanıcıların davranışlarından sorumlu veya yükümlü olmadığını kabul edersiniz. Personboxes’ın sizin ve diğer kullanıcıların arasındaki anlaşmazlıklara müdahale etme hakkı saklıdır ama bunun gibi bir yükümlülüğü yoktur.

18. Personboxes profilinize eklediğiniz/ekleyeceğiniz sosyal medya hesaplarının size ait olduğunu, eklediğiniz hesapların değişmesi veya kaldırılması halinde Personboxes profilinizi güncellemeniz gerektiğini, profilinizde gönderilerini görmek/göstermek istemediğiniz sosyal medya hesaplarını kaldırmanın sizin elinizde olduğunu kabul edersiniz.

19. Personboxes şifrenizi kimseyle paylaşmayacağınızı ve bundan doğabilecek sonuçlardan Personboxes’ın sorumlu ve yükümlü olmadığını kabul edersiniz.

20. Personboxes kullanmanızdan kaynaklanan veri ücretlerinden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.

21. Personboxes profilinizde paylaştığınız içerikler ve eklediğiniz sosyal medya hesaplarınız dünyanın her yerinden görülebilir. Bu içerikleri veya sosyal medya hesaplarını kaldırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Genel Şartlar

• Kullanım koşullarını kullanıcılara bunu bildirmek üzere değiştirme hakkımız saklıdır.

• Herhangi bir kullanıcı adının kullanılması hakkını herhangi bir sebeple geri alma hakkımız saklıdır.

• Herhangi birinin Personboxes’a erişmesini herhangi bir sebeple reddetme hakkımız saklıdır.

• Kullanım koşullarını ihlal eden içerik veya içeriklerin bulunduğu hesapları kullanıma kapatabilir, içerik veya içerikleri kaldırabilir, düzenleyebilir veya engelleyebiliriz.

• Diğer kişilerin fikri mülkiyet haklarını olarak ihlal ederseniz, hesabınızı uygun gördüğümüz takdirde kapatabiliriz.